دم دست

سیستم مدیریت ساختمان

مدیریت اهالی، مدیریت واحد ها، مدیریت شارژ و هزینه
های ساختمان خود را به نرم افزار دم دست بسپارید

پیش بینی های دقیق را دریافت کنید

از داده های عملی برای تصمیم گیری بهتر استفاده کنید.

بینش‌هایی را که برای تصمیم‌گیری هوشمندانه‌تر نیاز دارید، دریافت کنید.

داشبوردهای سفارشی طراحی کنید تا در یک نگاه تصویری از کسب و کار خود داشته باشید.

با گزارش‌های بی‌درنگ و نمودارهای جریانی که هر کسی می‌تواند ایجاد کند و به اشتراک بگذارد، عمیق‌تر شوید.

کارهای بیشتری انجام دهید،در زمان کمتر

فعالیت‌ها را بر اساس اسکریپت‌های فروش خود برنامه‌ریزی کنید: تماس‌ها، جلسات، ارسال‌های پستی و نقل قول. تمام اطلاعات مورد نیاز خود را مستقیماً در فرصت دریافت کنید: صفحات وب سایت مشاهده شده، نامه های دریافتی و غیره.

نمای کلی در زمان واقعی

به راحتی اجراها و فعالیت های بعدی خود را مرور کنید.

دقیقاً بدانید که در مقایسه با اهداف ماهانه خود چگونه عمل می کنید.
کار خود را بر اساس اقدامات بعدی برنامه ریزی شده خود سازماندهی کنید.

با گسترش روز افزون برج سازی و آپارتمان نشینی بیشتر از هر زمان دیگری به اهمیت برقراری ارتباط صحیح و هدفمند با ساکنین و همسایه هایمان پی می بریم. ارتباطی مبتنی بر رعایت فرهنگ آپارتمان نشینی و منطبق بر استانداردهای بهینه شهری در عصر جدید.

از این رو نیاز مدیریت صحیح مسائل رایج ساختمانی از قبیل جمع آوری شارژ و ارایه گزارش مالی برای ساکنین و مالکین و هیئت مدیره به یکی از چالش های زمانبر و پیچیده مدیران ساختمانی تبدیل شده است.

یک مجتمع تجاری یا مسکونی را با بیش از یکصد واحد فعال در نظر بگیرید که برخی از انشعابات آن مثل امتیاز برق و گاز و دیگر حامل های انرژی آن بصورت اشتراکی مورد استفاده ساکنین قرار میگیرد.

این در حالیست که متراژ،نوع کاربری و شرایط سکونت تمامی واحد ها یکسان نیست و برخی از واحد ها خالی از سکنه می باشند. بعضی بصورت خدماتی و تعدادی دیگر در کاربری تجاری فعال هستند.

تمام اینها را به مشغله ساکنان و سبک زندگی پر هیاهو اضافه کنید. روزگاری که نمی توان دیگر همسایه ها را به راحتی دوران گذشته در یک جا دورهم جمع کرد و آنها را در جریان مشکلات، مسایل و هزینه های مجتمع قرار داد.

بیاید یک سالن نمایشگاهی را تصور کنیم. جایی که غرفه هایی با متراژ، کاربری و نور پردازی های متفاوت می بایست بصورت صحیح هزینه های رایج استفاده از حامل های انرژی بکارگیری شده در طول نمایشگاه را از ساکنان اخذ کرد.

تمام موارد فوق می تواند به کابوسی برای هر مدیر ساختمان یا مجتمع تبدیل شود. زمانیکه نمی توان صرفا بر اساس منطق برابری با خدمات گیرندگان رفتار کرد.

تیم “دم دست” با شناسایی تمام این مشکلات و پایندی به 2 استراتژی اصلی خود، یعنی ساده سازی و صرفه جویی در وقت، اقدام به طراحی سامانه و اپلیکیشن مدیریت جامع ساختمانی کرده است. پلتفرمی که تمامی مسایل رایج ساختمانی ائم از جمع آوری شارژ و هزینه مناسب آن گرفته تا تابلو اعلانات و چت روم هایی فعال برای برگزاری جلسه های آنلاین را فراهم کرده است.

این پلتفرم با محیط کاربری ساده و دوستانه علاوه بر حل مشکلات مدیر یا هیئت مدیره ساختمان از بروز اختلاف نظر ساکنان جلوگیری کرده و در هر زمان و مکانی امکان اعلام وضعیت ساختمان را با لحاظ تمام جزئیات فراهم کرده است. از سوی دیگر کلیه ساکنان بصورت شفاف در جریان هزینه ها و اخبار ساختمان خواهند بود.

ما با طراحی دقیق و مدرن این نرم افزار تقسیم و جمع‌آوری هزینه‌های شارژ، تعمیرات دوره‌ای، هماهنگی جلسه‌های ساختمان، اعلام قوانین ساختمان و ارسال اعلان به ساکنان را فراهم آورده ایم.

این اپلیکیشن هم چنین می تواند در مدیریت اطلاعات خدمات فنی، نظافت، تاسیسات و غیره به شما کمک نماید.

پس برای ارتقائ فرهنگی سبک زندگی آپارتمانی و حفظ آرامش ساکنین اپلیکیشن مدیریت جامع ساختمانی “دم دست”  را دانلود کنید.

جدول قیمت گذاری
کاربر / ماه
1 ماهه
3 ماهه
6 ماهه
12 ماهه
1 الی 10
30,000
85,000
162,000
288,000
11 الی 50
120,000
340,000
648,000
1,152,000
51 الی 200
420,000
1,190,000
2,268,000
4,032,000
201 الی 500
1,080,000
3,060,000
8,832,000
10,368,000
بالای 500
2,000,000
5,695,000
10,854,000
19,296,000

به طور کامل با سایر برنامه های دم دست یکپارچه شده است

سیستم فروش

با ماژول فروش تمام قابلیتهای فروش محصولات و خدمات و ارتباط آن با موجودی انبار شما به سهولت قابل انجام می باشد

بیشتر بدانید

حسابداری

مدیریت اسناد حسابداری و فاکتور های کسب و کار خود را با ماژول حسابداری دم دست آسان کنید دم دست آسان کنید دم دست آسان کنید

بیشتر بدانید

بحث و گفت و گو

با ماژول بحث و گفتگو مکالمات خصوصی و عمومی و گروهی بین اعضای کسب و کار را فراهم سازید و نیاز به ایمیل در سازمان را کاهش دهید

بیشتر بدانید

سیستم انبار

ماژول انبار تمام امکانات ورود و خروج کالا به سالنها و انبارهای شما و کنترل موجودی را برایتان فراهم می کند فراهم می کند فراهم می کند

بیشتر بدانید